ERJ-XGNF5621Y
MFR.Part #
ERJ-XGNF5621Y
JLCPCB Part #
C2129371
Description
-55℃~+125℃ 31mW 5.62kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 01005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS