ERJ-XGNF54R9Y
MFR.Part #
ERJ-XGNF54R9Y
JLCPCB Part #
C2129454
Description
-55℃~+125℃ 30V 31mW 54.9Ω Thick Film Resistor ±1% ±300ppm/℃ 01005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS