ERJ-XGNF5363Y
MFR.Part #
ERJ-XGNF5363Y
JLCPCB Part #
C1356860
Description
-55℃~+125℃ 30V 31mW 536kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 01005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS