ERJ-XGNF5112Y
MFR.Part #
ERJ-XGNF5112Y
JLCPCB Part #
C4171413
Description
-55℃~+125℃ 31mW 51.1kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 01005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS