ERJ-XGNF5101Y
MFR.Part #
ERJ-XGNF5101Y
JLCPCB Part #
C2128500
Description
-55℃~+125℃ 30V 31mW 5.1kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 01005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS