ERJ-XGNF4991Y
MFR.Part #
ERJ-XGNF4991Y
JLCPCB Part #
C2128264
Description
-55℃~+125℃ 31mW 4.99kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 01005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS