ERJ-XGNF4870Y
MFR.Part #
ERJ-XGNF4870Y
JLCPCB Part #
C2128348
Description
-55℃~+125℃ 30V 31mW 487Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 01005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS