ERJ-XGNF4642Y
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERJ-XGNF4642Y
JLCPCB Part #
C2128294
Package
01005
Description
-55℃~+125℃ 31mW 46.4kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 01005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS