ERJ-XGNF4531Y
MFR.Part #
ERJ-XGNF4531Y
JLCPCB Part #
C2128315
Description
-55℃~+125℃ 30V 31mW 4.53kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 01005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS