ERJ-XGNF3920Y
MFR.Part #
ERJ-XGNF3920Y
JLCPCB Part #
C6945570
Description
-55℃~+125℃ 31mW 392Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 01005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS