ERJ-XGNF38R3Y
MFR.Part #
ERJ-XGNF38R3Y
JLCPCB Part #
C2128535
Description
-55℃~+125℃ 31mW 38.3Ω Thick Film Resistor ±1% ±300ppm/℃ 01005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS