ERJ-XGNF3741Y
MFR.Part #
ERJ-XGNF3741Y
JLCPCB Part #
C4086881
Description
-55℃~+125℃ 3.74kΩ 31mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 01005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS