ERJ-XGNF36R0Y
MFR.Part #
ERJ-XGNF36R0Y
JLCPCB Part #
C2128509
Description
-55℃~+125℃ 31mW 36Ω Thick Film Resistor ±1% ±300ppm/℃ 01005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS