ERJ-XGNF3603Y
MFR.Part #
ERJ-XGNF3603Y
JLCPCB Part #
C2128441
Description
-55℃~+125℃ 30V 31mW 360kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 01005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS