ERJ-XGNF3602Y
MFR.Part #
ERJ-XGNF3602Y
JLCPCB Part #
C2128640
Description
-55℃~+125℃ 31mW 36kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 01005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS