ERJ-XGNF3600Y
MFR.Part #
ERJ-XGNF3600Y
JLCPCB Part #
C2128480
Description
-55℃~+125℃ 31mW 360Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 01005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS