ERJ-XGNF34R8Y
MFR.Part #
ERJ-XGNF34R8Y
JLCPCB Part #
C4319870
Description
-55℃~+125℃ 31mW 34.8Ω Thick Film Resistor ±1% ±300ppm/℃ 01005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS