ERJ-XGNF3320Y
MFR.Part #
ERJ-XGNF3320Y
JLCPCB Part #
C1779006
Description
-55℃~+125℃ 31mW 332Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 01005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS