ERJ-XGNF3300Y
MFR.Part #
ERJ-XGNF3300Y
JLCPCB Part #
C4169935
Description
-55℃~+125℃ 31mW 330Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 01005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS