ERJ-XGNF28R7Y
MFR.Part #
ERJ-XGNF28R7Y
JLCPCB Part #
C2129378
Description
-55℃~+125℃ 28.7Ω 31mW Thick Film Resistor ±1% ±300ppm/℃ 01005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS