ERJ-XGNF2741Y
MFR.Part #
ERJ-XGNF2741Y
JLCPCB Part #
C4118694
Description
-55℃~+125℃ 2.74kΩ 31mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 01005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS