ERJ-XGNF2740Y
MFR.Part #
ERJ-XGNF2740Y
JLCPCB Part #
C2129511
Description
-55℃~+125℃ 274Ω 30V 31mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 01005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS