ERJ-XGNF26R1Y
MFR.Part #
ERJ-XGNF26R1Y
JLCPCB Part #
C2129540
Description
-55℃~+125℃ 26.1Ω 31mW Thick Film Resistor ±1% ±300ppm/℃ 01005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS