ERJ-XGNF2673Y
MFR.Part #
ERJ-XGNF2673Y
JLCPCB Part #
C4111962
Description
-55℃~+125℃ 267kΩ 31mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 01005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS