ERJ-XGNF2672Y
MFR.Part #
ERJ-XGNF2672Y
JLCPCB Part #
C2129640
Description
-55℃~+125℃ 26.7kΩ 31mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 01005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS