ERJ-XGNF2550Y
MFR.Part #
ERJ-XGNF2550Y
JLCPCB Part #
C2129431
Description
-55℃~+125℃ 255Ω 31mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 01005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS