ERJ-XGNF2203Y
MFR.Part #
ERJ-XGNF2203Y
JLCPCB Part #
C1512942
Description
-55℃~+125℃ 220kΩ 31mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 01005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS