ERJ-XGNF2201Y
MFR.Part #
ERJ-XGNF2201Y
JLCPCB Part #
C1512941
Description
-55℃~+125℃ 2.2kΩ 31mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 01005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS