ERJ-XGNF2200Y
MFR.Part #
ERJ-XGNF2200Y
JLCPCB Part #
C1512940
Description
-55℃~+125℃ 220Ω 31mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 01005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS