ERJ-XGNF2150Y
MFR.Part #
ERJ-XGNF2150Y
JLCPCB Part #
C2129447
Description
-55℃~+125℃ 215Ω 31mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 01005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS