ERJ-XGNF2052Y
MFR.Part #
ERJ-XGNF2052Y
JLCPCB Part #
C2129468
Description
-55℃~+125℃ 20.5kΩ 31mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 01005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS