ERJ-XGNF17R8Y
MFR.Part #
ERJ-XGNF17R8Y
JLCPCB Part #
C2127788
Description
-55℃~+125℃ 17.8Ω 31mW Thick Film Resistor ±1% ±300ppm/℃ 01005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS