ERJ-XGNF1693Y
MFR.Part #
ERJ-XGNF1693Y
JLCPCB Part #
C3985078
Description
-55℃~+125℃ 169kΩ 31mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 01005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS