ERJ-XGNF1692Y
MFR.Part #
ERJ-XGNF1692Y
JLCPCB Part #
C3944365
Description
-55℃~+125℃ 16.9kΩ 31mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 01005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS