ERJ-XGNF1652Y
MFR.Part #
ERJ-XGNF1652Y
JLCPCB Part #
C4287720
Description
-55℃~+125℃ 16.5kΩ 31mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 01005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS