ERJ-XGNF1602Y
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERJ-XGNF1602Y
JLCPCB Part #
C2127648
Package
01005
Description
-55℃~+125℃ 16kΩ 31mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 01005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS