ERJ-XGNF1541Y
MFR.Part #
ERJ-XGNF1541Y
JLCPCB Part #
C2127532
Description
-55℃~+125℃ 1.54kΩ 31mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 01005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS