ERJ-XGNF1502Y
MFR.Part #
ERJ-XGNF1502Y
JLCPCB Part #
C4321057
Description
-55℃~+125℃ 15kΩ 31mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 01005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS