ERJ-XGNF14R7Y
MFR.Part #
ERJ-XGNF14R7Y
JLCPCB Part #
C4091997
Description
-55℃~+125℃ 14.7Ω 31mW Thick Film Resistor ±1% ±300ppm/℃ 01005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS