ERJ-XGNF13R7Y
MFR.Part #
ERJ-XGNF13R7Y
JLCPCB Part #
C2127640
Description
-55℃~+125℃ 13.7Ω 31mW Thick Film Resistor ±1% ±300ppm/℃ 01005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS