ERJ-XGNF1211Y
MFR.Part #
ERJ-XGNF1211Y
JLCPCB Part #
C2127650
Description
-55℃~+125℃ 1.21kΩ 31mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 01005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS