ERJ-XGNF1153Y
MFR.Part #
ERJ-XGNF1153Y
JLCPCB Part #
C2127577
Description
-55℃~+125℃ 115kΩ 31mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 01005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS