ERJ-XGNF10R0Y
MFR.Part #
ERJ-XGNF10R0Y
JLCPCB Part #
C1512947
Description
-55℃~+125℃ 10Ω 31mW Thick Film Resistor ±1% ±300ppm/℃ 01005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS