ERJ-XGNF1001Y
MFR.Part #
ERJ-XGNF1001Y
JLCPCB Part #
C2089981
Description
-55℃~+125℃ 1kΩ 31mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 01005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS