ERJ-XGN0R00Y
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERJ-XGN0R00Y
JLCPCB Part #
C6191144
Package
01005
Description
-100ppm/℃~+600ppm/℃ -55℃~+125℃ 0Ω 31mW Thick Film Resistor 01005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS