ERJ-UP8J825V
MFR.Part #
ERJ-UP8J825V
JLCPCB Part #
C4034086
Description
-55℃~+155℃ 660mW 8.2MΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS