ERJ-UP8J6R8V
MFR.Part #
ERJ-UP8J6R8V
JLCPCB Part #
C4001052
Description
-100ppm/℃~+600ppm/℃ -55℃~+155℃ 6.8Ω 660mW Thick Film Resistor ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS