ERJ-UP8J685V
MFR.Part #
ERJ-UP8J685V
JLCPCB Part #
C2121828
Description
-55℃~+155℃ 6.8MΩ 660mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS