ERJ-UP8J3R6V
MFR.Part #
ERJ-UP8J3R6V
JLCPCB Part #
C4025224
Description
-100ppm/℃~+600ppm/℃ -55℃~+155℃ 3.6Ω 660mW Thick Film Resistor ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS