ERJ-UP8J2R0V
MFR.Part #
ERJ-UP8J2R0V
JLCPCB Part #
C2115541
Description
-100ppm/℃~+600ppm/℃ -55℃~+155℃ 2Ω 660mW Thick Film Resistor ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS